Celý rok pro vás máme připravených osmnáct pokojů po 2-4 postelích a jeden čtyřlůžkový apartmán s oddělenými ložnicemi. Každý pokoj má samozřejmě vlastní sociální zařízení s vanou, připojení k rychlé wi-fi síti a televizi s digitálním přijmem – to kdybyste se těch romatnických výhledů z okna náhodou už překoukali. Všechny pokoje jsme navíc nedávno zrekonstruovali a vymalovali. Ostatně, mrkněte se sami, jak to u nás máme hezké – tady je naše fotogalerie.

Pokud přijedete s malými dětmi, není problém pokoj dovybavit dětskou postýlkou, miniledničkou, varnou konvicí nebo i nočníkem a teploměrem, stačí říct. 🙂

A ještě dobrá zpráva pro vaše domácí mazlíčky – můžou jet s vámi! Ano, své pejsky, kočičky, pískomily, chameleony nebo rybičky si klidně vezměte s sebou, ať o takové dobrodružství nepřijdou.

Jediní, koho úplně nepotěšíme, jsou kuřáci. Ti to u nás mají těžké, protože se v hotýlku nekouří. Ale když si budou potřebovat „skočit na jednu zdravotní“, můžou zajít na terasu nebo do krytého zádveří. Klidně jim i půjčíme deku, aby u toho nenastydli.